logo
dividerآرشیو اخبارdividerسه انتصاب جدید در پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی
سه انتصاب جدید در پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی
سه انتصاب جدید در پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی

 

 

صبح امروز، سه شنبه دوم آبان ماه 1402، از سوی دکتر محمدامین حجازی رئیس پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی، طی احکامی جداگانه، دکتر رضا محمدی به سمت رئیس گروه کشت بافت و سلول‏، دکتر بهمن پناهی به سمت رئیس گروه میکروبیولوژی کاربردی و دکتر یوسف نامی  به سمت مدیر مرکز نوآوری صنایع غذایی ‏منصوب گردیدند.

 

 

 

انتصاب دکتر رضا محمدی به سمت رئیس گروه کشت بافت و سلول پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی و دکتر بهمن پناهی به سمت رئیس گروه میکروبیولوژی کاربردی پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی

در حکم دکتر محمدامین حجازی آمده است: با احترام، نظر به مراتب شایستگی جنابعالی امیدوارم در تعامل با سایر گروه­های تحقیقاتی، اداری و پشتیبانی و نیز بهره مندی مناسب از نیروهای انسانی، منابع و امکانات موجود در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

در ادامه این حکم آمده است: ضمن تقدیر و تشکر از مساعی قبلی در هدایت امور پژوهشی بخش های محوله، انتظار دارد در جهت تحقق اهداف و برنامه­های راهبردی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و با توجه به ماموریت­های تخصصی این پژوهشکده موارد زیر در الویت قرار گیرد:

  1. تدوین و ارائه طرح ها و پروژه های کاربردی مشکل محور با لحاظ اولویت های تخصصی و منطقه ایی پژوهشکده
  2. تلاش در جهت استفاده از شیوه­ها و روش­های روزآمد و نوین در تدوین و اجرای پروژه­ های پژوهشی
  3.  توجه به گسترش همکاری های پژوهشی بین گروه ­های پژوهشی پژوهشکده و سایر پژوهشکده ها و نیز سایر موسسات تحقیقاتی، مراکز علمی و دانشگاهی
  4. گسترش همکاری های پژوهشی با بخش های خصوصی و اجرایی زیربط و نیز شرکت های دانش بنیان
  5.  تلاش در جهت ترویج و تجاری سازی نتایج طرح ها و پروژه­های تحقیقاتی
  6. تلاش در جهت جذب گرنت­ های تحقیقاتی از مراجع زیربط
  7.  همکاری با مرکز نوآوری پژوهشکده در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های آن مرکز

 انتصاب دکتر یوسف نامی به سمت رئیس مدیر مرکز نوآوری صنایع غذایی

‏ در حکم دکتر محمدامین حجازی آمده است: ‏ نظر به مراتب شایستگی جنابعالی بدینوسیله در راستای اجرای بند 3-3 قرارداد ایجاد، تاسیس و بهره برداری مرکز نوآوری مشترک بین پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران، به عنوان مدیر مرکز نوآوری صنایع غذایی منصوب می شوید. امیدوارم در تعامل با ارکان پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی، پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

در ادامه این حکم آمده است: ‏شایسته است ضمن انجام پی گیری های لازم برای تجهیز و راه اندازی مرکز نوآوری و استقرار شرکت های نوآور، در اجرای برنامه ها و سیاست های ابلاغی از سوی شورای مرکز تلاش مجدانه بعمل آورید.   

 

 

منبع : روابط عمومی پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی
© تمامی حقوق برای پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی محفوظ است.طراحی شده توسط طراحی سایت داتک