logo
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید اعضای شورای مدیران در راس هیاتی به همراه رییس و معاونین پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ‏از هلدینگ شیرین وطن.
بازدید اعضای شورای مدیران در راس هیاتی به همراه رییس و معاونین پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ‏از هلدینگ شیرین وطن.
بازدید اعضای شورای مدیران در راس هیاتی به همراه رییس و معاونین پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ‏از هلدینگ شیرین وطن.

 

 

رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی: همکاری با بخش خصوصی با هدف رفع نیازمندی های فنآورانه شرکت ها از اولویت های اصلی پژوهشگاه است.

اعضای شورای مدیران در راس هیاتی به همراه رییس و معاونین پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی که به منظور تشکیل جلسه، بررسی فعالیت ها و بازدید از پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی به تبریز سفر کرده اند روز پنجشنبه بیستم مهرماه جاری از هلدینگ شیرین وطن بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در ابتدای این بازدید خلیل وطن دوست سهامدار و رییس هیات مدیره هلدینگ شیرین وطن ضمن استقبال و عرض خوشآمد به میهمانان گزارش باسطی از فعالیت های شرکت ارائه کرد، در ادامه غلامرضا صالحی جوزانی رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ضمن معرفی مختصر پژوهشگاه و توانمندی های آن در رفع مشکلات و بهبود ارزش غذایی صنعت شیرینی و شکلات به معرفی همکاران پرداخت.

صالحی جوزانی با اشاره به محوریت صنایع غذایی پژوهشکده بیوتکنولوژی تبریز و تعهد و تخصص محمدامین حجازی رییس این پژوهشکده، توانمندی پژوهشگاه را در کمک به شرکت های صنایع غذایی بسیار بالا دانست و بر اهمیت کنونی رفع مشکلات بخش اجرا توسط پژوهشگاه تاکید کرد.

بازدید از خط تولید و آزمایشگاه کنترل کیفیت شکلات و کیک اسفنجی شرکت شیرین وطن از دیگر برنامه های این بازدید بود.

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در پایان این بازدید دستور تشکیل جلسات تخصصی و انعقاد قرارداد با موضوعات اولویت دار فناوری با شرکت شیرین وطن را به پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی ابلاغ کرد.

صنایع غذایی شیرین وطـن در سال 1381 در فضایی به وسعت بالغ بر 100000 متر مربع با استفاده از مدرنترین تکنولوژی های تولید در تبریز شروع  بکار نموده است. فعالیت چشمـگیر هیئت مدیره و بهره گـیری از متخصصین این صنعت ، روند روبه رشـد و توسعه این شرکت را سریعتر نموده بطوریکه در حال حاضـر جزء برتـرین شرکت های صنایع غذایی کشور بوده و سبد غذایی خود را در تمامی زمینه های شیرینی و شکلات بسط و توسعه داده و در این راستای خطوط تولید پشمک، شکلات، تافی، ویفر، پتی بور، چوب شور بصورت تمام اتوماتیک به خطوط در حال کاراضافه گردیده و جزء شرکت های برتر کشور از لحاظ سبد کامل محصولات شیرینی و شکلات می باشد.

 

 

  

منبع : روابط عمومی پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی
© تمامی حقوق برای پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی محفوظ است.طراحی شده توسط طراحی سایت داتک