logo
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید رییس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی از پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع ‏غذایی
بازدید رییس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی از پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع ‏غذایی
بازدید رییس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی از پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع ‏غذایی

 

 

رییس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی با حضور در پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع ‏غذایی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از بخش های مختلف پژوهشکده بازدید کردند.

به گزارش رابط روابط عمومی پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی، در ابتدای بازدید جلسه ای با حضور آقای دکتر جعفری راد رییس پارک علم و فناوری استان، رییس و اعضای هیات علمی پژوهشکده برگزار شد. در این جلسه ابتدا آقای دکتر حجازی، رئیس پژوهشکده گزارشی از عملکرد و دستاورد های پژوهشکده ارائه نموده و توضیحاتی در خصوص وضعیت طرح ها و پروژه های در حال اجرا و پروژه های پایان یافته که منجر به فناوری شده بودند ارائه دادند. همچنین اعضای هیات علمی پژوهشکده گزارشی از طرح های و پروژه های تحقیقاتی و زمینه های فعالیت خود ارائه نمودند.

در ادامه این جلسه آقای دکتر جعفری راد رییس پارک علم و فناوری استان ضمن ابراز خرسندی از حضور در پژوهشکده و تقدیر از دستاوردها و فعالیت های انجام گرفته در پژوهشکده، آمادگی خود را جهت همکاری با پژوهشکده در خصوص تجاری سازی دستاورد های پژوهشکده اعلام نمودند. همچنین در پاسخ به پیشنهادات رییس پژوهشکده علاقمندی پارک به برگزاری رویداد فناورانه مشترک و نیز عقد تفاهم نامه به منظور تاسیس مرکز نوآوری صنایع غذایی فی مابین پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ابراز نمودند.

و در ادامه رییس پارک علم و فناوری و رییس پژوهشکده به همراه اعضای هیات علمی و محققین ضمن بازدید از آزمایشگاه های تحقیقاتی و گلخانه پیشرفته تحقیقاتی پژوهشکده از نزدیک با فعالیت های هر بخش و دستاوردها ‏و پروژه های تحقیقاتی در حال اجرا آشنا شدند. 

     

     

     

 

1401-10-11

منبع: روابط عمومی پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی

© تمامی حقوق برای پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی محفوظ است.طراحی شده توسط طراحی سایت داتک