logo
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی تبریز
بازدید رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی تبریز
بازدید رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی تبریز

 

دکتر صابر گلکاری از بخش‌های مختلف تحقیقاتی و اداری، پشتیبانی پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی بازدید و ضمن آشنایی با روند کلی فعالیت‌های بخش ­ها ازتلاش های اعضای هیات علمی، محققان و کارکنان بخش اداری و پشتیبانی تقدیرکرد.

 

در ابتدای این بازدید دکتر محمد امین حجازی رئیس پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی ضمن خیرمقدم به رییس پژوهشگاه گزارشی در خصوص پروژه های در حال اجرای بخش ­های تحقیقاتی پژوهشکده، تعداد اعضای هیات علمی و محققان فعال در این بخش­ها ارائه نمود، در ادامه دکتر گلکاری تاکید داشت بایستی طوری برنامه ­ریزی شود که نتایج پروژه ­های تحقیقاتی در اسرع وقت به بخش ­های اجرایی و بهره برداران منتقل شود تا ضمن تجاری سازی، کاربردی شده و اثر گذار باشد.

در انتهای این بازدید دکتر صابر گلکاری با حضور در بخش تحقیقات مهندسی فرایند های زیستی غذایی، میکروبیولوژی مولکولی، کشت سلول و گلخانه تحقیقاتی از نزدیک در جریان امکانات و پروژه های در حال اجرای این بخش­ها قرار گرفته و گزارشی توسط مجریان پروژه ها ارائه گردیدو همچنین دکتر محمد امین حجازی مجری طرح مشترک خاتمه یافته فی مابین پژوهشکده و وزارت نیرو با عنوان "بهره برداری از دودهای خروجی یک سیستم DG-CHP جهت پرورش جلبک های مولد سوخت زیستی و پرورش گیاه در گلخانه" گزارش کاملی از این پروژه ارائه نمود.

بازدید از مزرعه تحقیقاتی طرح گراس ها در مزرعه خلعت پوشان دانشگاه تبریز به همراه مجری طرح آقای دکتر رضا محمدی از دیگر برنامه های این بازدید مفصل بود.

پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی یکی از سه پژوهشکده منطقه ای وابسته به پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی می باشد که در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز قرار دارد.

 

  

  

  

 

© تمامی حقوق برای پژوهشکده بیوتکنولوژی صنایع غذایی محفوظ است.طراحی شده توسط طراحی سایت داتک